niedziela, 18 lutego 2018

Przystosowane dla niepełnosprawnego pasażera LTI TX 4 GOLD wystawione na sprzedaż. Po polskich drogach jeżdżą tylko 4 takie samochody!


Na początku lutego na portalu sprzedajemy.pl pojawiło się ogłoszenie o wystawieniu na sprzedaż - używanego LTI TX4 Model Gold, z 2010 roku, przystosowanego do przewozu osoby na wózku inwalidzkim. Auto posiada stosowne zabezpieczenia i pasy do przymocowania niepełnosprawnego jak i wózka, a także specjalną platformę najazdową przy bocznych drzwiach. Jak podkreśla sprzedający, po polskich drogach jeżdzą jedynie 4 takie auta.

A oto pełna treść ogłoszenia: "SPRZEDAM ZAMIENIĘ Lub oddam w rozliczeniu. Mój samochód to LTI TX4 Model Gold z 2010 roku pochodzący od Polskiego dilera ( są tylko takie 4 auta w Polsce ) Samochód ma kierownice oryginalnie po polskiej stronie bez przeróbek !!! Ma przejechane 89000 km. jest przystosowany do przewozu 5 pasażerów pełnosprawnych lub 3 pasażerów pełnosprawnych i 1 pasażera na wózku inwalidzkim bez potrzeby zsiadania inwalidy z wózka, posiada stosowne zabezpieczenia i pasy do przymocowania niepełnosprawnego jak i wózka. Auto ma wpis w karcie wozu że jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych więc można na niego dostać dotację PFRON. lub z UP. ( Urząd Pracy na rozpoczęcie działalności ) Ma przegląd zrobiony w w grudniu i jest ubezpieczony. Po za tym ma zamontowane oświetlenie Led w podsufitce i części na nogi, ma również zamontowany ekran 10" służący wyświetlaniu reklam bądź innych treści dostępnych przez np. USB. Posiada dwa komplety 2 letnich opon zimowych i letnich firmy Falken. Auto ma zainstalowaną instalacje gazową firmy STAG, Spalanie gazu LPG to 18l na 100km. Auto posiada 2-zakresowe webasto, centralny zamek, elektryczne szyby,klima,halogeny, radio -CD,MP-3, Silnik jest to 4 cylindrowa jednostka firmy mitsubishi. ( stosowana w Grandisach taki był oryginalny wstawiony) Samochód nie wymaga wkładu finansowego. Obudowy lusterek były oryginalnie czarne w tej chwili na obudowach jest położna hydrografika z motywami flag angielskich (ostatnie zdjęcie). Wspaniały pojazd reklamowy, przyciągnie oko każdego!!! Tel. 570 47 00 47 Andrzej."


W chwili obecnej samochód kosztuje 29 500 zł. Po więcej informacji odsyłam na stronę sprzedajemy.pl (Informuję, że zamieściłem ogłoszenie informacyjnie, jako ciekawostkę. Nie odpowiadam za jego treść, ani za przedmiot sprzedaży. Nie jestem też stroną sprzedaży, a także nie otrzymałem jakiejkolwiek korzyści ze strony sprzedającego.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz